Aykut Kuşkaya - Rüyam Resmi büyütmek için tıklayınız

Aykut Kuşkaya - Rüyam (8681092008147)

MARKA : Marka Müzik Yapım Dağıtım
ÜRÜN FIYATI :
20,00 TL 
İNDİRİMLİ FİYATI : 16,50 TL 
KDV DAHİL FİYATI : 16,50 TL. KDV DAHİL
TESLİMAT BİLGİSİ : Aynı Gün Kargo
Nüvaz Müzik
     

Aykut Kuşkaya’nın yeni albümü “RÜYAM” çıktı!

Kendine özgü şarkıları ve duruşuyla 30. sanat yılını yaşayan Aykut Kuşkaya, onuncu albümü olan “Rüyam” ile kültür ve sanat dünyamıza yeni bir soluk getiriyor.

“Rüyam” albümünde Aykut Kuşkaya bir ilki gerçekleştirerek rahmetli usta Barış Manço’nun enstrümantal eseri olan “Rüya”ya yazılan sözlerle şarkıya yepyeni bir boyut getiriyor.

Albümde değerli sanatçı Sezen Aksu’ya ait “Dua” eseri 25 yıl sonra yeniden yorumlanırken, halk şairimiz Yunus Emre’nin diliyle çağlara hitap eden “Gönüller Yapmaya Geldim” ve Yavuz Bülent Bakiler’in efsane şiiri “Sen Sen Sen” yine sanatçı tarafından bu albüm için bestelendi.

Ayrıca toplumun kanayan yarası olan madde bağımlılığı konusunda yıllardır farklı sosyal sorumluluk projelerinde yer alan sanatçı, bu albümünde “Siz Yoktunuz” eseriyle özellikle gençlerimiz için bağımlılık konusunda yeni bir farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

2 yıldır stüdyo çalışmaları devam eden “Rüyam” albümünde 9 yeni eser, 1 akustik versiyon bulunuyor. Söz ve müzikleri Aykut Kuşkaya’ya ait eserlerin yanı sıra Sezen Aksu, Yunus Emre, Yavuz Bülent Bakiler, Ömer Faruk Güney dizeleri ve Barış Manço, Namık Naghdaliyev besteleri yer alıyor. Albümdeki tüm eserlerin düzenlemeleri, aynı zamanda albümdeki iki esere de söz ve beste veren Fatih Ihlamur tarafından gerçekleştirdi.

Yapımını Nüvaz Müzik’in üstlendiği “Rüyam” albümündeki enstrüman kayıtlarında Cihat Akyıldız, Uğur Varol, Argun Erişçi, Şener Yolal, Özer Özel, Aykut Sütoğlu, Ömer Birol, Kadir Verim, Turgut Özüfler, Başar Dikici, Yurdal Tokcan, Özkan Alıcı, Berna Sağdıç, Gökhan Turan, Fatih Ihlamur ve yine Aykut Kuşkaya’nın imzaları mevcut.

Yeni albümünün ardından yurtiçi ve yurtdışında konser programlarına başlayacak olan Aykut Kuşkaya’nın deyişiyle “Rüyam”:

Bir ses, bir tını, bir yalvarış, bir sevi, bir hüzün, bir içten dokunuş.

Bu Ürün 775 Kez Görüntülenmiştir.

   
                                                                                                                                    

MARKA YAPIM DAĞITIM PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.

Unkapanı / İSTANBUL - TÜRKİYE
+ 90 0212 520 70 15 -  info@markadagitim.com
Copyright © 2011 - Web Tasarım Programlama by  Akın GÜNEY